Hasanbaşoğlu tekstil, toptan kumaş ve kumaş satışında lider firmaların gerçekleştirmesi günümüz şartlarında zorunlu olan, üretim ile maliyet ve kalite standartlarını en üst seviyeye getirmek için bilimsel ve teknolojik çalışmalarını sürekli gerçekleştirmektedir.
bu çerçevede kurduğu Ar-ge laboravuvarı ile kumaşın kullanım alanına tam uygun üretilmesi ve kullanıma özgü uygun maliyetli çözümlerin araştırılması ile bu araştırma sonucu ortaya çıkan sonuçları optimum düzeyde değerlendirerek uygun ürün ve özelliklerin tam olarak sağlanması hedeflenmektedir,
Yüksek teknoloji ile kurulan laboravuvarımızda,
Kumaş ve Elyaf Analızi, boya kontrolü, yıkama sürtme ve su haslığı, yırtılma aşınma ve parçalanma ölçümleri yapılarak kullanım haslığı için özel çözümler gerçekleştirilmektedir.

Dünya'da ve ülkemizde kumaş sektöründe yer alan gelişmeleri yakında takip eden Hasanbaşoğlu tekstil konusunda uzman teknik ekibi ve personeliyle ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en uygun şartlarda yüksek kalite ile sağlamaktadır.
Hasanbaşoğlu tekstil işlenmemiş olarak stoklarında bulundurduğu kumaş kapasitesi ile herzaman zirvede,
İhtiyacınız olan kumaş türü ve özellikleri veya kullanım alanına göre size özel çözümler sunmaktayız, yüksek kaliteli ürünlerimizi piyasanın rekabetçi koşullarınıda göz önünde bulundurarak size sunuyoruz, üretiminde kumaşı hammadde olarak kullanan işletmelere satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerle kalite avantajının yanı sıra uygun maliyet sunumu ile toptan kumaş pazarında Hasanbaşoğlu tekstil her zaman doğru tercih olmaktadır.
Hasanbaşoğlu tekstil iş ortaklarının sahip olduğu yüksek teknoloji ürünü cihazlarla kumaş boyaması ve kumaş baskı hizmeti'de vermektedir, en son teknolojiye sahip cihazlarla kumaş baskı ve kumaş boyama işlemlerini yüksek kapasite ve yüksek hızla yapmaktadır,
talep doğrultusunda yapılan yüksek kalite ve işçiliğe sahip bu işlemler ile profesyonel çözümler sunuyoruz,
Üretim ve depolama aşamasında sürekli olarak kalite kontrol aşamalarından geçmekte olan ürünlerimiz sizlere her zaman kusursuz kaliteye sahip ürünlere sahip olmanızı sağlar. Elektronik ve makanik yüksek kabiliyetli cihazlar sayesinde sıfır hata ile kumaş kalitesini garantilemektedir. Kalite kontrol ile Hasanbaşoğlu tekstil ürün hatalarının ve olabilecek eksikliklerin önüne geçilmektedir.

Hasanbaşoğlu

Toptan kumaş satışında benzersiz fiyat ve rakipsiz kalite standartını sürekli olarak yükselten Hasanbaşoğlu Tekstil tüm üretim ve imalat aşamalarında en büyük toptan kumaş tedarikçiniz. Bünyesinde yer alan servis araçlarıyla hızlı teslimatın yanı sıra iş ortağı olan geniş lojistik ağı sayesinde talep ettiğiniz ürünleri hızlı teslimat garantisiyle adresinizde! İster çadır, ister gömlek istersenizde endüstriyel ürünlerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm kumaş çeşitlerine istediğiniz değer ve metrajlar için teklif alabilirsiniz.

Flex


Kuruluşumuzdan bu yana, tüm bu ögelerin bilincinde sürekli yeni projeler geliştirerek,yenilikçi ve girişimci ruhumuzla gelişen teknolojiyide ürünlerimizeyansıtarak, verdiğimiz söz ve terminlere harfiyen uymak biz Hasanbaşoğluailesinin en vazgeçilmez ilkesidir.

YENİLİKLERİ TAKİP ET!

KUMAŞ HABERLERİ

En Çok Satanlar

Etiket bulunmuyor

ÜRÜNLERİMİZ

Çevreyle Dost Malzemelerden Üretilmiştir.

Bütün dünyada artan rekabet, azalan marjlar ve değişen müşteri ihtiyaçlarıkarşısında sizleri memnun edebilmek ancak izlediğimiz yenilikçi, genişstoklu, hızlı, güvenilir ve doğru hizmet anlayışı ile olacaktır.

HASANBAŞOĞLU TEKSTİL